Poradnia Diagnostyki Obrazowej

>, Usługi>Poradnia Diagnostyki Obrazowej
Poradnia Diagnostyki Obrazowej 2017-11-17T14:30:59+01:00

Project Description

Pracownia Diagnostyki Obrazowej jest wyposażona w najnowszej generacji aparaty RTG. Oferujemy pełen zakres badań radiologicznych wykonywany przez wykwalifikowany personel posiadający wszelkie niezbędne szkolenia i uprawnienia.

Urządzenia posiadają certyfikaty jakości i świadectwa dopuszczające do eksploatacji i działania na terenie kraju oraz podlegają kontroli jakości poprzez wykonywanie wewnętrznych testów podstawowych aparatów rentgenowskich oraz corocznych testów specjalistycznych. Dzięki temu gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie i zapewniamy Państwu maksymalny poziom bezpieczeństwa radiologicznego.

Zdjęcia mogą być wykonane tylko i wyłącznie na podstawie pisemnego skierowania od lekarza. Dla pacjentów posiadających skierowanie wystawione przez lekarzy SPZOZ w Bolkowie oraz z jednostek, z którymi Zakład posiada umowę na wykonywanie zdjęć RTG świadczenia udzielane są bezpłatnie. Pozostałe skierowania płatne są na postawie cennika obowiązującego w SPZOZ w Bolkowie.

Zobacz cennik usług odpłatnych

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Kontakt
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przesłanie przez SPZOZ BOLKÓW, ul. Wysokogórska 6, 59-420 Bolków na udostępniony przeze mnie adres e-mail informacji dotyczących spraw związanych z konsultacjami medycznymi oraz admini- stracyjnymi.

[recaptcha]